Архітектору

Команда MISTO пропонує Вам вигідні умови співпраці.
Ми займаємось проєктуванням вже понад 12 років і добре знайомі з усіма тонкощами «технічної» рутини.
За Вами архітектурна частина проєкту замовника – креативна сторона оформлення. А MISTO займатиметься практичним втіленням Вашого проєкту безпосередньо до успішного проходження експертизи. Ми впевнені у своєму професіоналізмі, а тому повний розрахунок проводимо після позитивного експертного звіту.

Важливо, що при ознайомленні з Вашим архітектурним проєктом ми проводимо попередній перегляд на відповідність державним нормам – попередня експертиза. Так ви можете переконатися, що рухаєтесь у правильному напрямку та заощадите час на можливі виправлення.

Що ми пропонуємо?
На базі Вашої архітектурної частини майбутнього проєкту ми розробимо всі розділи: конструктивну частину, зовнішні та внутрішні мережі водопроводу та каналізації, розділ опалення та вентиляція, пожежну сигналізацію, охорону навколишнього середовища, розділ енергоефективність.
Співпраця з командою MISTO не впливає на Вашу комунікацію із замовником. Ви отримаєте надійних партнерів, які зможуть організувати всю роботу – від проєктування до проходження експертизи.
При замовленні всіх розділів проєкту – знижка на експертизу 30% та безкоштовно підготовка документів для дозволу на будівництво.
Залишити заявку
Контакти
© Всі права захищені 2021. MISTO.
Заборонено використання контенту без письмової згоди. Політика конфіденційності.